Топ новин

photo1684143207
Відомий краєзнавець Геннадій Махорін розкрив таємниці Лютеранського кладовища у Житомирі.
IMG 20230427 104253
Маленьке містечко Бердичів відкрилося нам юним композитором Фредеріком Шопеном, який вчився музиці в Костелі Святої Варвари. Пізніше в цьому костелі вінчався французький письменник Оноре де Бальзак на одній з найбагатших жінок того часу Евеліні Ганській.
90
ТРИДЦЯТЬ СЬОМА! Група за час війни. Літературна, романтична подорож через українську, польську та єврейську історію.

Всі

unnamed
Ця відома українська пісня була написана тоді, коли ніхто й у кошмарному сні не міг уявити новітньої війни в Україні. Це пісня про іншу війну, але її звучання сьогодні пробирає до мурашок. Бо знову українська «мати жде свого солдата, а солдат спить вічним сном». 
59928278
Сьогодні - день пам’яті відомого українського барда, режисера, педагога Володимира Шинкарука. Його життя обірвалося 6 грудня 2014 року. Публікуємо архівне інтерв’ю нашого відомого земляка, яке він дав 2010 року житомирському сайту «Z-Об’єктив». У тій розмові було багато - про становлення української музики і про життя.
photo1668068770 1
Співачка Лєна Дарк повернулася з чергової поїздки на Схід України. Житомирянка разом з друзями-волонтерами регулярно здійснює такі поїздки, аби доставити гуманітарну та іншу необхідну допомогу до наших військових та місцевих жителів.
22087272 big
Уже за півгодини наші земляки зможуть насолодитися виступом легендарного ансамблю «Льонок». На сцені обласної філармонії відбудеться ювілейний концерт легендарного колективу. Віримо, що тривога до цього часу закінчиться і мистецтво переможе!