Топ новин

309305235 480333274107431 3295274776597833027 n
За кілька хвилин розпочнеться товариський матч між ФК "Полісся" та ФК "Звягель". Сьогодні наші земляки грають два тайми по 30 хвилин.
309200895 429169512537530 2008058627200211937 n 768x576 1
25 вересня року на території веслувальної бази «Спартак» у Житомирському гідропарку відбувся відкритий обласний фізкультурно-оздоровчий захід «Перегони на човнах “Драконах“» у рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».
photo1663766865
ФК “Полісся” здобув перемогу у матчі 5 туру Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги із рахунком 2:0. Завдяки такому результату “Полісся” одноосібно очолило турнірну таблицю в групі А.

Всі

307020896 395635979408282 8193791505760053030 n
У Житомирі чемпіонка з вільної боротьби Ірина Бондар поділилася власною історією успіху. Тендітна жінка і титулована борчиня, майстер спорту Міжнародного класу розповіла про свої перемоги та участь у Чемпіонатах Європи та Світу.
307841356 645657020317184 2041884156744347937 n 1024x684 1
У Чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів, який проходив з 16 по 18 вересня в Житомирі у фізкультурно-оздоровчому комплексі "Динамо" та в комплексі "ФОК", команди з Житомира та Новограда-Волинського посіли перші місця.
306991557 3401722923449566 5122421152429704996 n
У Житомирі 18 вересня відбудеться дружній футбольний турнір між медичними закладами міста. Захід проводиться для збору коштів на проведення реабілітації лікаря-хірурга Олега Шубіна, який отримав поранення на війні під час виконання завдання.