Запорізька АЕС: чи потрібно Житомирській області готуватися до ядерної загрози?

Росія продовжує використовувати ядерний шантаж у повномасштабній війні проти України. 25 серпня, коли російські війська спровокували перше в історії відключення ЗАЕС від енергомережі України, була перша реальна загроза ядерної катастрофи.

Чи мають в області готуватися до ядерної загрози? Які підрозділи в ГУ ДСНС в Житомирській області готові забезпечувати рятувальні заходи у випадку виникнення радіаційної небезпеки? Як діяти людям у випадку виникнення радіаційної аварії? Яким є радіаційний фон області?

На ці та інші питання відповів гість студії радіо “Житомирська хвиля” Ігор Волинський, майор служби цивільного захисту, провідний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Житомирській області.

Коментарі також дали: cпікер з Енергодара; Марія Бондар, завідувач лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів, лікар з радіаційної гігієни ДУ”Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України”; Петро Куськало, лікар-ендокринолог вищої категорії Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського.

Детальніше – дивіться відео!

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин