30 установам Житомирщини, які надали прихисток ВПО, виділено майже 4,4 млн грн компенсації за спожиті комунальні послуги

Житомирській обласній військовій адміністрації виділено кошти з резервного фонду державного бюджету на суму 4395,5 тис. грн. на виплату компенсації за спожиті комунальні послуги 30 об’єктам державної, комунальної та приватної власності (відповідно до положень Порядку та умов надання компенсації за спожиті комунальні послуги під час розміщення внутрішньо переміщених осіб у будівлях (приміщеннях) об’єктів державної, комунальної та приватної власності у період воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. № 261).

Загалом Уряд перерахував ще понад 129 млн грн на компенсації за розміщення ВПО. Кошти спрямовані до обласних бюджетів на покриття витрат за спожиті комунальні послуги закладам під час безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Джерело

30 установам Житомирщини, які надали прихисток ВПО, виділено майже 4,4 млн грн компенсації за спожиті комунальні послуги – Житомирська обласна військова адміністрація (zht.gov.ua)

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин