Викрито жителя Житомирщини, що збував фальшиві гроші та наркотики

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито міжрегіональну злочинну групу фальшивомонетників. Організатору та його спільникам повідомлено про підозру.

Про це повідомляє пресслужба поліції Житомирської області.

За даними слідства, житель Житомирської області, залучивши раніше судимих осіб, організував «фінансову діяльність». Один із його спільників наразі відбуває покарання у виправній колонії на Волині.

Між усіма учасниками були чітко розподілені ролі – контроль за діями, пошук покупців та продаж фальшивих грошей. Підшукував клієнтів учасник злочинної групи, який перебуває у в’язниці. Зловмисники пропонували їм фальшиві гривні, долари США, євро та російські рублі.Крім того, один з учасників групи налагодив продаж наркотичних засобів, у тому числі з використанням поштових сервісів.

У ході документування протиправної діяльності зафіксовано продаж підроблених 3250 доларів США, 1800 євро та 135 тис рублів.Правоохоронці затримали організатора та виконавця злочинної групи під час спроби збуту чергової партії фальшивих грошей. За 200 тис грн вони намагалися реалізувати 14 900 євро, а за окрему плату планували продати психотропну речовину МДМА.

Під час санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів та у виправній колонії у Волинській області, де утримується один з виконавців, вилучено транспортні засоби, телефони, банківські картки, наркотичні засоби.

FB IMG 1659513091107

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин