У Житомирі з вівторка працюватиме Соціальна кухня

На житомирян чекають страви по-домашньому та приготовані з душею — біля Прозорого офісу відкрили Соціальну кухню.

Як повідомляє Житомирська міська рада, проєкт Соціальної кухні від Карітас-Спес та міської ради декілька тижнів працював у тестовому режимі. Люди отримували гарячі обіди, зареєструвавшись у Прозорому офісі.

Від вівторка, 18 жовтня, Соціальна кухня працюватиме щодня, окрім вихідних. Охочі отримати їжу матимуть QR коди, за якими видаватимуть обіди. За тиждень тут планують обслуговувати не менше тисячі осіб.

«Це не просто допомога. Наша душа у ній», — каже шеф-кухар Марія. Її колега анонсує меню: готуватимуть домашній борщ — червоний і зелений; стегенця, салати, п‘юре, каші. «А який у Марії салат з капусти фірмовий!», — щиро хвалиться роботою колеги кухар Неля.

«Обладнання, а це гарячий і окремо холодний цехи, нам надав уряд Італії. Через наших партнерів — Салезіанське згромадження – Італійський уряд надав нам обладнання для Соціальної кухні та забезпечив фінансування, яке пов’язане з оплатою праці та закупівлею продуктів харчування», — сказав о. Віталій Умінський, директор БФ «Карітас-СПЕС».

Обідати люди зможуть вдома — їжу компактно пакують. У разі необхідності поїсти можна буде безпосередньо на місці, для цього облаштували намет.

«Харчуватися будуть різні категорії населення, які потребують такої допомоги: ВПО й ті, хто опинився у найбільшій скруті, — каже заступниця міського голови Марія Місюрова, — дякую всім причетним до проєкту. Це гарна й потрібна на часі справа!»

Отримати гарячі обіди від Соціальної кухні можна буде з 14 до 16 години.

FB IMG 1665915715449

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин