У Житомирі вручили стипендії міського голови

Обдаровані спортсмени та тренери отримали стипендії міського голови та премії. Це спортсмени, які вибороли високі нагороди на чемпіонатах України, Європи та світу.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Йдеться про олімпійські та неолімпійські види спорту, а також — види спорту осіб із інвалідністю.

«Прекрасна, приємна подія. Ми всі слідкуємо за перемогами наших спортсменів, наших житомирян та радіємо. Звісно, весь акцент зараз — на захисті України, на новинах про наші ЗСУ. Та хочу сказати, що спортсмени відіграють також велику роль сьогодні. Ворог бачить здобутки українців, бачить цей дух, цю жагу перемоги. І він шокований! Триває війна, ви тренувалися в складних умовах та приїхали з такими здобутками! Всіх вітаю, всім дякую! Слава Україні» — сказав Віктор Клімінський, секретар Житомирської міської ради.

«Щаслива, що ми нарешті змогли зібратись таким великим колективом. Зараз такі часи, коли важко нам всім. Але я переконана, що Україна переможе і ми з вами, наші спортсмени, влаштуємо масу крутих заходів. І усі захочуть приїхати до Житомира, аби подивитись. Дякую й тим спортсменам, які зараз не можуть займати п’єдестали, а боронять Україну зі зброєю в руках. Ми їх дуже чекаємо, повертайтеся з Перемогою», — додала начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

FB IMG 1663168116321

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин