У Житомирі триває процес подачі тепла

Вчора, незважаючи на пізній час, до 22 години у Житомирі було розпломбовано 31 котельню із необхідних 49. На сьогоднішній ранок, у зв’язку з аварійними роботами Укренерго, — частину котелень відключено. Вони будуть повторно підключені після виконання робіт працівниками Укренерго. Процедура розпломбування ще не закінчена, вона триває.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

“Включення опалення в будь-якому місті — це не питання одного «кліку» на кнопку. Це — процес: відбувається розпломбування котелень, далі Житомиргаз подає газ для котелень, далі включається система електропостачання на котельню”, – розповідають у міській раді.

Повідомляють, що по мірі наявності потужностей електричної енергії — всі котельні будуть підключатися поступово. До містян тепло дійшло частково. Йдеться про тепло від тих котелень, де наявні потужності електроенергії.

Далі, підключеними котельнями — займаються працівники житлово-комунальних служб міста, керуючі компанії та слюсарі ОСББ. Адже, під час підключення будинків до тепла, — є випадки закупорення внутрішньобудинкових мереж повітрям. Тому, роботи з подачі тепла в оселі тривають.

Сьогодні зранку від водопостачання було відключено верхню та нижню Польову. Це пов’язано з вимкненням електропостачання на насосній станції через перенапругу.

Після відновлення електроживлення — постачання води відновлять.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин