У Житомирі провели відкритий благодійний аукціон “Україна очима дітей”

9 листопада у Житомирі в Домі української культури під час відкритого благодійного аукціону “Україна очима дітей” були розіграні 48 лотів – картини з символікою України. Всі зібрані на аукціоні кошти передали на потреби 95-ої окремої десантно-штурмової бригади.

Про це Суспільному Житомир розповіла начальниця міського управління культури Ілона Колодій.

За її словами, такий благодійний мистецький аукціон проводиться у Житомирі вперше.

“Це дуже важливо показати, що в такий час ми можемо мистецтвом допомагати, – каже Ілона Колодій. – Всі зібрані на аукціоні кошти ми віддамо на потреби 95-ої окремої десантно-штурмової бригади”.

Серед лотів аукціону – картина, до написання якої долучилися 412 дітей з Житомира.

“Картина, намальована дітьми, увійшла до Національного реєстру рекордів України, – каже Ілона Колодій. – На картині зображена найбільша кількість символів України – 277. Рекорд встановили до 30-річчя Незалежності України. 48 лотів картини розіграли на аукціоні”.

Під час аукціону зібрали майже 140 тисяч гривень.

“Допомога від житомирян надихає нас ще більше працювати задля захисту населення, – каже військовослужбовиця Марія Книш. – Зібрані на аукціоні гроші ми витратимо на потреби наших військових, на закупівлю дронів, тепловізорів. Йде зима, тому всі кошти підуть на захист та інші потреби нашої бригади”.

08 43 29 266e50246f32f97b
08 43 24 d13b2e211af53d9a

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин