У Житомирі більшість закладів освіти не працюватимуть сьогодні

У Житомирі ще не всі споживачі мають світло, водопостачання відновлене на 90%, котельні включені майже всі, однак деякі поки не працюють.

Про це сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин в ефірі інформаційного марафону «Єдині новини».

Також стало відомо, що посилки, які сьогодні мали відправляти на Схід з Житомира, поки не відправляють. Однак все, принесене житомирянами, незабаром відправлять нашим співгромадянам, які особливо потребують допомоги сьогодні.   

Як повідомив очільник Житомира, вчора енергетики змогли подати електричну енергію на Житомирводоканал, тому у більшості районів міста є водопостачання. Наявна проблема по деяких районах, які досі не забезпечені електроенергією, з підкачуванням води на поверхи. Тут чекають, коли зможуть повністю все місто забезпечити електричною енергією, і після цього водопостачання буде повністю відновлене.

Як ми повідомляли, почали працювати «Пункти незламності», де житомиряни знайшли прихисток вчора під час вимкненя електроенергії та проблеми зі зв’язком. Житомиряни приходили підзарядити телефон, випити гарячого чаю. Хтось приходив, щоб не залишатися одному в квартирі.

Міський голова також розповів, що лікарні міста відразу переходять на автономне живлення, тому складнощів тут виникати не повинно.  Більшість закладів освіти не буде працювати сьогодні, хоча вчора Житомирська міська рада повідомляла, що школи та садочки працюватимуть в світлу пору доби.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин