Президент сказав про обмеження жителів Житомирщини

​​Зараз українці стоять пліч-о-пліч з енергетиками на енергетичному фронті. Поки кожен споживач електроенергії допомагає втримувати енергосистему, заощаджуючи електроенергію, керівництво країни працює над посиленням протиповітряної оборони України.

Про це у своєму зверненні сказав Президент України Володимир Зеленський.

«Щоденно працюємо з партнерами для того, щоб посилити протиповітряну оборону та інші наші оборонні можливості. Щоденно посилюємо захист нашої критичної інфраструктури, передовсім – енергетичної! Станом на цей час у багатьох містах і районах нашої країни застосовуються графіки стабілізаційних відключень. Близько 4 млн українців мають обмеження зараз. Київ і область, Житомирщина, Полтавщина, Рівненщина, Харківщина, Чернігівщина, Сумщина, Черкащина, Кіровоградська область, можливі також аварійні відключення в інших регіонах країни. Робимо все, щоб у держави була можливість скоротити такі відключення!» – сказав Володимир Зеленський.

Наразі Укренерго, Офіс Президента, Міненерго, обленерго та місцева влада працюють над тим, щоб зробити графіки відключень плановими та більш рівномірними.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин