Понад 75% шкіл Житомирщини мають власні укриття

Сьогодні відбулася щорічна конференція освітян, яка цьогоріч проходила в онлайн-режимі під назвою «Освітянський форпост Житомирщини: уроки війни».

Захід відбувся на базі Державного університету «Житомирська політехніка»,- повідомляє Житомирська ОВА.

Відкриваючи конференцію, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко подякував освітянам Житомирщини за продуктивну працю в умовах воєнного стану та відзначив кращих молодих вчителів, а також представників силових структур області, які разом із освітянами працюють над створення безпечних умов для всіх учасників навчального процесу.

«Надзвичайно приємно, попри реалії сьогодення, що навчальні заклади Житомирщини розвиваються. Сьогодні освітяни це не тільки люди, які навчають наших дітей, а й створюють для них безпечне середовище. Вони дбають про те, аби наші діти мали щасливе майбутнє», — зазначив Віталій Бунечко.

Учасники конференції обговорили стан готовності закладів освіти Житомирської області до нового навчального року 2022/23.

Так, за інформацією Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА, за станом на 29 серпня поточного року, з 554 закладів загальної середньої освіти області 450 мають укриття різного типу (81 %), з яких 33 заклади будуть підвозити дітей до базових шкіл та 417 (75,3 %) мають власні укриття.

З 22 серпня працює обласна комісія з питань підготовки до нового навчального року, яка проводить розгляд та перевірку пакетів документів щодо погодження очної форми навчання.

Протягом 22-26 серпня надійшло 1019 пакетів документів. Зокрема надали на розгляд документи 490 закладів загальної середньої освіти (88,4 %), з яких:

298 (53,7 %) – погоджена очна або змішана форма навчання;

192 (34,6 %) – погоджено дистанційну форму навчання.

Також надійшли на розгляд пакети документів від 501 закладу дошкільної освіти (79,5 %), з яких:

184 (29,2 %) – погоджено очний формат навчання;

317 (50,4 %) – погоджено дистанційний формат освітнього процесу.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин