На Житомирщині спільними зусиллями вирішують надскладні завдання сьогодення

Начальник Житомирської ОВА здійснив перший в цьому році робочий візит до громад Житомирщини та ознайомився з роботою Романівської лікарні, яка обслуговує понад 5 тисяч жителів.

В цьому медзакладі, завдяки зусиллям відповідального бізнесу Житомирщини, жителів Романова та переселенців, які проживають у громаді, було створено укриття, яке розраховане на 120 пацієнтів з операційною та іншими функціональними палатами.

Також в Романівській лікарні успішно працює відділення медичної реабілітації та фізіотерапії, яке було відкрито минулого року. За цей час медичні фахівці надали допомогу понад 900 пацієнтам – дорослим та дітям від трьох років, з різними ураженнями нервової системи. А зараз медики докладають зусиль, щоб поставити на ноги наших захисників. У відділенні є найсучасніше обладнання, яке необхідне лікарям і дозволяє проводити усі процедури максимально безпечно й ефективно. Бійці Збройних Сил України, які проходять тут лікування, відзначають ефективність допомоги опісля сеансів комплексної терапії в Романівській лікарні.

“Саме так завдяки синергії підприємців, місцевих і обласної влади та Держави ми спроможні вирішувати надскладні завдання сьогодення та реагувати на виклики воєнного часу!”- наголосив Віталій Бунечко.

IMG 20230106 082901 549

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин