На українців знову чекають аварійні відключення

Через сьогоднішніі ракетні атаки терорашистів пошкоджено обладнання магістральної мережі української енергосистеми одразу в кількох регіонах.

Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

Для усунення наслідків о 17:00 Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для застосування графіків аварійного відключення електропостачання для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України.

Наразі обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктура була пошкоджена обстрілами росіян. Такі заходи дають можливість енергетикам швидше відновити пошкоджені об’єкти і тримати систему збалансованою.

“«Укренерго» разом з операторами розподільчих мереж робить все можливе для того, щоб відновити пошкоджену енергетичну інфраструктуру в найкоротші терміни. Ремонтні бригади працюють цілодобово. Просимо українців про розуміння і допомогу. Запитання собі “Що я можу вимкнути” і вимикання зайвого – це допомога нам на енергетичному фронті”, – йдеться в повідомленні.

За актуальною інформацією можна слідкувати на сайті АТ “Житомиробленерго”. Зокрема, тут можна ознайомитися з ОРІЄНТОВНИМ ПЕРЕЛІКОМ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРАФІКУ ВІДКЛЮЧЕНЬ з 31 жовтня по 3 листопада.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин