На реконструкцію стадіону “Полісся” виділили 40 млн. грн.

Центральний стадіон “Полісся” у Житомирі отримає додаткове фінансування на реконструкцію. На втілення задуму з обласного бюджету виділили 40 мільйонів гривень. Зокрема, керувалися листом Української асоціації футболу, в якому наголошується на необхідності приведення стадіону до 3 категорії, задля можливості приймати змагання рівня Української Прем’єр-Ліги на домашньому стадіоні клубу «Полісся».

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

“З метою оперативного, ефективного та узгодженого вирішення питань у ході реалізації проєкту, а також налагодження взаємодії між структурними підрозділами Житомирської обласної військової адміністрації та футбольною Житомирщиною розпорядженням начальника Житомирської ОВА створено відповідну робочу групу”, – йдетья в повідомленні.

Реконструкція стадіону розпочалася ще у 2005 році, а з 2016 року роботи з реконструкції здійснювалися за двома проєктами — реконструкція Західної трибуни та реконструкція футбольного поля та благоустрій території, завершити які вдалося лише у 2021 році.

На підставі листа від Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Української асоціації футболу, учасники робочої групи розглянули інфраструктурні недоліки, які потрібно виправити.

Враховуючи те, що реконструкцію стадіону виконували два різні проєктанти, під час засідання робоча група визнала доцільним об’єднати ці проєкти в один задля приведення їх до єдиної архітектурно-проєктуальної концепції та якнайшвидшої реалізації.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин