Гравець житомирського «Полісся» вибачився за сутичку з арбітринею

В першому ж після зимової паузи турі першої ліги сталась неабияка сенсація. Лідер турніру «Полісся», яке до цього лише раз втратило очки в сезоні і ні рaзу не програло, вдома поступилось запорізькому «Металургу» 1:2.

Про це повідомляє Tribuna.

Хоча поєдинок для підопічних Юрія Калітвінцева стартував по-фаворитськи. Нaйкращий бомбардир першої ліги Пилип Будківський вже на 11-й хвилині вивів господарів уперед. Але замість розвиненого успіху та очікуваної перемоги далі у житомирян все пішло не за планом.

За запоріжців дубль зробив Олексій Сидоров – і «Металург» вийшов вперед уже під кінець другого тайму. А далі стався найскандальніший сюжет поєдинку, який швидко облетів ЗМІ.

Заряджене на відігравання «Полісся» ринуло в атаку і в одному з моментів перед фінальним свистком, здавалось би, заробило пенальті у відповідь.

Але падіння гравця господарів у штрафному суперника суддя зустрічі Софія Причина не розцінила як порушення.

Як повідомляє Tribuna, футболісти житомирського клубу вибухнули обуренням, оточивши рефері, а один із них — Вадим Червак — дозволив собі підбігти ззаду до дівчини та штовхнути в спину.

Втім, після матчу йому вистачило мужності вибачитися:

«Шановні вболівальники та глядачі, які стали свідками сьогоднішньої безглуздої ситуації під час матчу. Я хочу принести свої щирі вибачення за свій вчинок, за свої дії, які були зроблені під час другого тайму. Мова саме про сутичку, яка відбулась з арбітринею наприкінці матчу. В першу чергу хочу висловити свої щирі вибачення до арбітрині Софії Причини, якій я завдав незручності у цій ситуації. А також перед кожним із вас, хто став свідком цієї сутички. Я знаю та усвідомлюю, що моя поведінка й вчинок неправильний, я не мав права цього робити та піддаватись своїм емоціям. Мій вчинок був викликаний емоціями та даним обставинам, які спровокували таку поведінку. Але це, звичайно, не виправдовує мій вчинок та не послаблює провину, яку я відчуваю. Я дуже шкодую про те, що трапилось і я готовий зробити все, що в моїх силах, щоб виправити ситуацію».