Головний тренер ФК “Полісся”: “Ми не маємо зірок, у нас усі рівні”

ФК “Полісся” впевнено стартував у Першій лізі сезону 2022/2023. У першому матчі на виїзді житомиряни здолали МФК “Прикарпаття” з Івано-Франківська із рахунком 3:0.

Про це повідомляють на YouTube-каналі команди.

За “вовків” відзначились Пилип Будківський, Дмитро Шастал та Артем Козак.

Таким чином “Полісся” заробляє перших три залікових пункти і очолює турнірну таблицю після першого матчу.

Головний тренер “Полісся” Юрій Калітвінцев у післяматчевому коментарі констатував:

“Було важко. Але в першому таймі сподобалась гра нашої команди: контроль м’яча, перехід з однієї фази в іншу. Другий тайм? Звісно, ми розуміємо – спека. Але наша команда зіграла дисципліновано і по рахунку. Рухаємось далі. Хотілось би, я хочу, щоб наша команда рухалась швидше. Розуміємо – це перша гра, але ми розберемо помилки і будемо рухатись далі. Ми бачимо працю хлопців на тренуванні, потім вже перед грою ми оголошуємо стартовий склад. Ми не маємо зірок, у нас усі гравці рівні”.

Також головний тренер підкреслив, заради кого працюють футболісти.

“Все, що ми робимо, ми робимо заради тих хлопців. Велика подяка їм. І саме завдяки їм, ми займаємось тим, що ми вміємо. Наші вболівальники також нас захищають, так само за нас переживають. Ми не граємо просто заради перемоги. Для нас найголовніше не ті люди, які на полі, а ті, які на трибуні, за трибунами, завдяки яким ми тут”, – сказав Юрій Калітвінцев.

Фото – football.ua

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин