ФК «Полісся» здобув перемогу і очолив турнірну таблицю

ФК «Полісся» вчора здолав МФК «Кремінь» із рахунком 0:2. У 5 хвилині відзначився Пилип Будківський, а на 23 хвилині Василь Грицук реалізував пенальті. Після перемоги у виїзному матчі «Полісся» очолює турнірну таблицю — 19 ігрових балів в активі житомирян.

«По суті зараз вже — плей-оф. І головне — це результат. В першому таймі команда грала агресивно. Це був наш план і ми домовились з хлопцями. В другому таймі думали продовжити в такому ж темпі, але плей-оф трохи затиснутий. У другому таймі ми зіграли по рахунку. І найголовніше — це результат. Насправді ми не намагались економити сили, бо я бачив очі хлопців і якби потрібно було додати, вони б додали. Але ми несемо відповідальність за результат і не стали ризикувати. Сьогодні в другому таймі у нас був один гострий момент, а в попередній грі — вісім. Але в тій грі результат був поганий. Не моменти красять гру, а все ж результат», – прокоментував головний тренер «Полісся» Юрій Калітвінцев.