До Херсона прибув гуманітарний вантаж з Житомирщини

Гуманітарний вантаж з Житомирщини дістався до звільненої української Херсонщини. Громади й волонтери Поліського краю зібрали для деокупованого Півдня понад 165 тонн гуманітарної допомоги.

Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

“Це найнеобхідніші для пограбованої ворогом області товари, зокрема питна вода, засоби гігієни, медикаменти, харчові набори, консерви, теплі одяг та дитяче харчування. Допомога, яка надійшла з нашої області, стане у пригоді для жителів Херсона, Бериславського району та Милівської громади. Вдячний усім, хто долучився до збору та передачі цього гуманітарного вантажу. Продовжуємо підтримувати Херсонщину та повертати її до мирного життя у Вільній та Незалежній Україні!”, – наголосив Віталій Бунечко.

Очільник Житомирщини зустрівся в Херсоні з піротехніками Житомирщини, які спільно з рятувальними групами зі всієї України працюють над розмінуванням деокупованих територій Півдня. Це вже друга ротація наших рятувальників до Херсонської області.

“Вони знешкоджують безліч вибухових пристроїв. Ворог перед відступом намагався закласти вибухівку чи розтяжку під все, що бачив – від дитячих іграшок до килима у вітальні. Тому кожен будинок, кімната, погріб та інше майно перевіряється з особливою увагою”, – розповів Віталій Бунечко.

Повертати Херсонщину до мирного життя допомагають не лише рятівники Житомирщини. Завтра сюди прибуває вже друга команда енергетиків.

photo1669143600
photo1669143600 2
photo1669147229

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин