30 ЛИПНЯ – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Згідно зі статистикою Міжнародної організації праці, у  світі жертвами примусової праці є 21 мільйон осіб. Найчастіше жертвами торгівлі людьми стають найменш захищені категорії людей: жінки і діти.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до  становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.

Особливо актуальною є інформаційна діяльність у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації та вимушеним виїздом громадян України як у межах держави, так і за кордон.

За сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та департаменту соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації, у Міському культурно-спортивному центрі Житомира відбулися інформаційно-просвітницькі заходи для підлітків, зокрема вікторина, квест та флешмоб з парасольками. Громадська організація «Жіночий інформаційно-консультативний центр» долучилася з консультаціями та інформуванням дітей та батьків.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин