Топ новин

Всі

photo1681651498 1
ФК «Полісся» вчора здолав МФК «Кремінь» із рахунком 0:2. У 5 хвилині відзначився Пилип Будківський, а на 23 хвилині Василь Грицук реалізував пенальті. Після перемоги у виїзному матчі «Полісся» очолює турнірну таблицю — 19 ігрових балів в активі житомирян.
photo1681395013
Волейболістки житомирської команди «ЖДУ-Полісся» взяли участь у Чемпіонаті України з волейболу серед жінок. Спортсменки впевнено ввійшли у плей-офф, де вибороли бронзові нагороди.
c67d9d94 f682 4c23 a87a 8113ad6cb0f5 1
В першому ж після зимової паузи турі першої ліги сталась неабияка сенсація. Лідер турніру «Полісся», яке до цього лише раз втратило очки в сезоні і ні рaзу не програло, вдома поступилось запорізькому «Металургу» 1:2.