Нещодавно стартував II етап наймасштабнішого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який продовжує гуртувати навколо себе учнів Березівської громади.
Три волейбольні команди з Березівки, Василівки та Садок зійшлися у наполегливій боротьбі.
Відмінну командну гру показали представниці Садківського ліцею, за що й отримали найвищу нагороду — кубок змагань та диплом лідерів. Зовсім на трошки поступилися переможцям змагань дівчата із Березівського ліцею та отримати «срібло», ну а дипломом за III місце нагороджена команда Василівського ліцею.
Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо продовжувати наполегливо тренуватися, досягати нових вершин, перемог і підтримувати сильний командний дух.
![#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини 1 4d2b7bf732aa0dc9b833739f82c6629c 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/03/4d2b7bf732aa0dc9b833739f82c6629c-1.jpg)
![#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини 2 4d6c92ac168009eb94eaba3acd228026 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/03/4d6c92ac168009eb94eaba3acd228026-1.jpg)
![#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини 3 6adc542e5a635241118ace528d01ffde 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/03/6adc542e5a635241118ace528d01ffde-1.jpg)
![#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини 4 8a3bd2ed854cadc4548cc1147d569759 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/03/8a3bd2ed854cadc4548cc1147d569759-1.jpg)
![#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини 5 254aa4a9a1d5a32e4464641a15463ae2 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/03/254aa4a9a1d5a32e4464641a15463ae2-1.jpg)
![#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини 6 f5cf4cce8759ab9d5e0e3f3bfbaec5fb](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/03/f5cf4cce8759ab9d5e0e3f3bfbaec5fb.jpg)
![#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини 7 a1f4e9c79277555854222630f7baf035 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/03/a1f4e9c79277555854222630f7baf035-1-747x1024.jpg)
![#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини 8 f73cd479e8f0a2d0d8196b6b1abed40c](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/03/f73cd479e8f0a2d0d8196b6b1abed40c-768x1024.jpg)