Житомиряни передали ЗСУ український безпілотник

3 жовтня представники гуманітарного хабу “Житомир” передали для ЗСУ безпілотний літальний комплекс, придбаний за донати та кошти благодійників. Про це повідомляє Суспільне Житомир з посиланням на співзасновника хабу Олега Мажуго.

За його словами, це безпілотник українського виробництва.

“З 2015 року він є на озброєнні у ЗСУ, плюс також працює для аеророзвідки. Він застосовується як у цивільних, так і у військових цілях. Це найтехнологічніше, що є в Україні. Цей проєкт реалізується разом з Житомирською міською радою. Купили цей БПЛА за кошти благодійників і різні донати”, – каже Олег Мажуго.

“Це дуже велика поміч для нас, – говорить військовослужбовець на ім’я Анатолій. – Багато не вистачає для розвідки, тому це – неоцінений внесок в нашу перемогу”.

“Це чітке замовлення під допомогу ще покращить нашу боєздатність і не тільки Лиман – звільнимо всі наші території”, – говорить голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Як ми повідомляли, житомиряни згуртовано продовжують підтримувати захисників. Відправки посилок на Схід із Житомира — це вже традиція, традиція – незмінна з перших тижнів повномасштабної війни.

Фото: Леонід Харшан для Суспільне Житомир

cc44a21182d1ccfe

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин