Житомиряни згуртовано продовжують підтримувати захисників. Відправки посилок на Схід із Житомира — це вже традиція, традиція – незмінна з перших тижнів повномасштабної війни.
Як повідомляють у Житомирській міській раді, цього разу до військових, як і зазвичай, поїхали продукти та вода. Також, щораз, вантажівка на передову везе нашому війську тепло: пакунки від рідних та вітання від житомирських дітей у листівках та малюнках.
Це моральне тепло, це відчуття, що вдома чекають, дає кожному нашому бійцю наснаги!
Та скоро зима, тож нашому війську необхідно зігріватись і фізично: цього разу на Схід поїхали печі-буржуйки!
Як ми повідомляли, у Житомирі до процесу виготовлення буржуйок залучили комунальні підприємства міської ради та заклади професійно-технічні освіти.
![Житомиряни передали на Схід буржуйки 1 309381873 403851925253354 6380361862516499689 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/309381873_403851925253354_6380361862516499689_n-1024x768.jpg)
![Житомиряни передали на Схід буржуйки 2 309775444 403851991920014 480884128531334723 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/309775444_403851991920014_480884128531334723_n-1024x768.jpg)
![Житомиряни передали на Схід буржуйки 3 309248722 403851951920018 6942943471168440598 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/309248722_403851951920018_6942943471168440598_n-768x1024.jpg)
![Житомиряни передали на Схід буржуйки 4 309259517 403851538586726 4978347969870985094 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/309259517_403851538586726_4978347969870985094_n-1024x768.jpg)
![Житомиряни передали на Схід буржуйки 5 310054539 403851911920022 3068196733787124541 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/310054539_403851911920022_3068196733787124541_n-768x1024.jpg)