День у день працівники КП “Житомирводоканал” виготовляють “буржуйки” зі старих труб. Також у міськраді просять жителів надати вживані газові балони.
“Така пічка має бути у кожному окопі. Попереду – зима. Дуже важливо, аби усім тим, хто захищає нас, було тепло!”, – кажуть на підприємстві КП “Житомирводоканал”.
Як повідомляє Житомирська міська рада, у Житомирі планують виготовити 500 печей-буржуйок. Матеріалом для їхнього виготовлення слугують вживані газові балони та старі мережеві труби КП «Теплокомуненерго». До процесу виготовлення буржуйок залучили комунальні підприємства міської ради та заклади професійно-технічні освіти.
Першочергово такі печі виготовляють для потреб військових, прикордонників та тероборони. Однак, запас зроблять і в місті.
«Всі ми бачимо реакцію ворога. Оголошена мобілізація, невідомо, як поводиметься білорусь. росія точно затягуватиме цю війну. Тому потрібно бути готовими до будь-яких сценаріїв», — сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
Одна з військових частин отримає частину печей вже сьогодні. Всю партію буржуйок планують виготовити упродовж 2-3 тижнів.
Також Житомирська міська рада повідомляє, що терміново потрібні вживані газові балони! З них також виготовлятимуть печі-«буржуйки». Балони можна привозити за адресою: вул. Ольжича, 1. Додаткова інформація:+380 (93) 996 09 66
![У житомирян просять вживані газові балони для створення "буржуйок" 1 308450021 399930428978837 7646169123117783622 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/308450021_399930428978837_7646169123117783622_n-837x1024.jpg)
![У житомирян просять вживані газові балони для створення "буржуйок" 2 309169743 399256865712860 1056951350997291957 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309169743_399256865712860_1056951350997291957_n.jpg)