У Міжнародний день кави, 1 жовтня, поетеса, педагог Наталя Чісліна долучилася до флешмобу #Кава_для_ЗСУ, запостивши своє горнятко ароматного напою в соцмережі.
“Дякую ЗСУ, що маю можливість пити каву щоранку. Кава на дачі — донат на ЗСУ. Долучайтесь, друзі, адже нашим котикам уже холодно там… Зігріваймо”, – закликала Наталя.
Карта для донатів: 4149437870025614 Черняхович Тамара Миколаївна.
Нагадаємо, житомиряни підтримують челендж волонтера Тамари Черняхович з хештегом #кавадлязсу. Багато з нас щоденно п’є каву. Така вже традиція, яка дарує внутрішнє відчуття стабільності. Волонтери пропонують підтримати захисників, перерахувавши їм суму вартості щоденної кави (можна і більше звісно).
Як ми повідомляли, у музично-театральній бібліотеці м. Житомира в рамках проєкту «Щотижневі діалоги» відбулася зустріч з житомирською поетесою Наталією Чісліною.
![У День кави житомирянка долучилась до флешмобу для ЗСУ 1 kava](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/kava.jpg)
![У День кави житомирянка долучилась до флешмобу для ЗСУ 2 308974224 3318052965083685 1757155423218300352 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/308974224_3318052965083685_1757155423218300352_n-847x1024.jpg)