У музично-театральній бібліотеці м. Житомира в рамках проєкту «Щотижневі діалоги» відбулася зустріч з житомирською поетесою Наталією Чісліною.
Про це повідомляють на сторінці бібліотеки.
“Вірші Наталії – це зворушлива історія її життя в усіх проявах. Щира поезія поетеси змушує нас дивитися на світ очима дівчини, яка сумує за батьками, молодої красивої жінки, яка вміє кохати, мами, яка обожнює свою доньку”, – йдеться в повідомленні.
Наталія вже має три поетичні збірки і мріє про наступну. Зокрема, слухачам поетеса презентувала вірші і з нової збірки “Кава без цукру”. Відвідувачі бібліотеки кажуть: її поезію ніколи не втомлюєшся слухати, бо в кожному вірші закодовані віра, надія та любов!
Моя любов, наче горнятко кави:
Солодка й трішечки гірка…
Ми в ній з тобою вчора заблукали,
Вона моя! Вона одна така!
Моя любов із ароматом кави:
Хвилююча, гаряча і п’янка.
Любов моя із поглядом ласкавим –
Наче весна! Нова моя весна!
![У Житомирській бібліотеці читали поезію з присмаком кави 1 307873649 1486765278480853 8256378290346567832 n 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/307873649_1486765278480853_8256378290346567832_n-1-1024x768.jpg)
![У Житомирській бібліотеці читали поезію з присмаком кави 2 307973495 1486765378480843 8540129996459365748 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/307973495_1486765378480843_8540129996459365748_n-1024x768.jpg)
![У Житомирській бібліотеці читали поезію з присмаком кави 3 307858940 1486765451814169 1087596707407125982 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/307858940_1486765451814169_1087596707407125982_n-1024x768.jpg)
![У Житомирській бібліотеці читали поезію з присмаком кави 4 308027478 1486765501814164 3783146265066812946 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/308027478_1486765501814164_3783146265066812946_n-1024x768.jpg)