Сьогодні, 29 лютого, в ліцеї № 21 м. Житомир у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувся товариський волейбольний матч між командою ліцею та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся».
Зустріч організувала амбасадорка проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Юлія Єлістратова. Віцечемпіонка світу в естафеті наголосила на значенні таких змагань для розвитку шкільного спорту. Також до спортивного заходу доєднався тренер команди «Житичі-Полісся», керівник ГО «Житомирська федерація волейболу» Вадим Кравченко.
«Спорт рухає наше життя вперед, і саме тому важливо популяризувати його серед молодого покоління. Люди, які регулярно займаються спортом, виявляються більш стійкими до критичних ситуацій, оскільки фізична активність сприяє не тільки покращенню фізичного здоров’я, але й психологічної резистентності. Вони краще адаптуються до стресових обставин, мають вищий рівень самоконтролю та емоційної стабільності», – зазначила Юлія Єлістратова.
«Спорт рухає наше життя вперед, і саме тому важливо популяризувати його серед молодого покоління. Люди, які регулярно займаються спортом, виявляються більш стійкими до критичних ситуацій, оскільки фізична активність сприяє не тільки покращенню фізичного здоров’я, але й психологічної резистентності. Вони краще адаптуються до стресових обставин, мають вищий рівень самоконтролю та емоційної стабільності», – зазначила Юлія Єлістратова.
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 1 bez ymeny 1 of 29 768x512 2](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-1-of-29-768x512-2.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 2 bez ymeny 3 of 29 768x549 2](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-3-of-29-768x549-2.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 3 bez ymeny 5 of 29 768x512 2](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-5-of-29-768x512-2.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 4 bez ymeny 6 of 29 768x512 2](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-6-of-29-768x512-2.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 5 bez ymeny 8 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-8-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 6 bez ymeny 9 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-9-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 7 bez ymeny 13 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-13-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 8 bez ymeny 14 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-14-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 9 bez ymeny 17 of 29 768x596 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-17-of-29-768x596-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 10 bez ymeny 18 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-18-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 11 bez ymeny 19 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-19-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 12 bez ymeny 20 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-20-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 13 bez ymeny 22 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-22-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 14 bez ymeny 23 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-23-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 15 bez ymeny 24 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-24-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 16 bez ymeny 26 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-26-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 17 bez ymeny 27 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-27-of-29-768x512-1.jpg)
![#плічопліч: У Житомирі відбувся товариський матч між командою ліцею № 21 та чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся» 18 bez ymeny 28 of 29 768x512 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2024/02/bez-ymeny-28-of-29-768x512-1.jpg)