В Оліївській громаді поліцейські та волонтери допомагають родинам у складних життєвих обставинах. Загалом правоохоронці відвідали п’ять родин у селах громади. Основну увагу зосередили на сім’ях з дітьми шкільного віку.
Про це повідомляє поліція Житомирської області.
– Скоро розпочинається новий навчальний рік, тож школярі потребують оновлення канцелярського приладдя, – розповідає старший інспектор сектору ювенальної превенції Житомирського районного управління поліції Олександр Пулін. – Ми з поліцейським офіцером громади вирішили допомогти родинам належно підготувати дітей до навчання.
Поліцейські заручилися підтримкою однієї з волонтерських організацій та завітали до родин з подарунками. Візитери передали школярам канцелярське приладдя, необхідне для навчання, та іграшки. Окрім цього, поліцейські перевірили умови проживання у родинах та визначилися з їх нагальними потребами на майбутнє.
Правоохоронці запланували такі візити на постійній основі та закликають громадян посильно допомагати тим, хто цього потребує.
Як ми повідомляли, поліцейські здійснили мрію маленького жителя Оліївської громади.
![Поліцейські та волонтери допомагають родинам Оліївської громади 1 297554889 421615576664429 9218106303640900837 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/297554889_421615576664429_9218106303640900837_n.jpg)