Поліцейські здійснили мрію маленького жителя Оліївської громади

Днями поліцейський офіцер громади та ювенальний інспектор Житомирського райуправління завітали у гості до родини 3-річного Владислава, жителя села Новополя. Вони привезли хлопчику подарунки, серед яких – омріяний ним футбольний м’яч. Увага та турбота дорослих допомогли малому відчути себе щасливим.

Як повідомляє пресслужба поліції області, поліцейський офіцер громади Вадим Циганник розповідає, що вперше побував у сім’ї кілька днів тому, працюючи на дільниці. Тоді ж і познайомився з малим Владиславом.

Хлопчик зустрів мене у дворі, розповів, як його звати та повідомив, що йому нещодавно виповнилося 3 роки. Увесь час, поки я опитував дорослих, він захоплено спостерігав за мною та роздивлявся амуніцію. А згодом перший кинувся мене проводжати, – розповідає поліцейський.

Уже на вулиці Владислав розповів поліцейському, що хоче бути футболістом, а для цьому йому вкрай необхідний справжній футбольний м’яч. Однак це бажання поки що нездійсненне, адже Влад проживає лише з мамою і статки родини невеликі.

Я розповів про цю історію колегам й ми вирішили, що маємо допомогти здійснитися мрії дитини. Тож вже за кілька днів знову завітали до малого, цього разу з подарунками, – розповів Вадим Циганник.

Окрім омріяного м’яча, правоохоронці привезли хлопчику нові іграшки та канцелярське приладдя. Також гості дозволили хлопчику приміряти свою амуніцію та відчути себе справжнім поліцейським за кермом спецавтівки. Захвату Владика не було меж.

Дитячі мрії повинні здійснюватися, – зазначає старший інспектор сектору ювенальної превенції Житомирського райуправління поліції Олександр Пулін. – А ми, дорослі, маємо приділяти дітям максимум уваги та турботи й робити все, щоб вони почувалися щасливими та могли реалізувати свої здібності.

FB IMG 1659543776398

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин