Представники Тетерівської громади презентували свою гастроспадщину в приміщенні Муніципального арт-простіру “Вежа” в Житомирі.
Про це повідомляють у Тетерівській громаді.
“Люди без коріння і без мови – перекотиполе. Бур’ян… (Г. Квітка – Основ’ яненко). На часі? Так, саме наразі і на часі відновити, зберегти, передати дітям та онукам ту цінність, що ми отримали у спадок – це наша українська культурна спадщина. І сьогодні це гастроспадщина Тетерівської громади”, – розповіли представники громади.
Працівники культури Тетерівської громади приготували страву наших бабусь – душенину (тушенину) та частували всіх охочих. Смакування відбулось в рамках проєкту #Енеїда_180, присвяченого 180-тиріччю з дня виходу в світ повного друкованого видання поеми «Енеїда» Івана Котляревського – першої масштабної пам’ятки українського писемництва, укладеної розмовною українською мовою.
Як ми повідомляли, на Житомирщині презентували унікальний білий борщ.
![У Житомирі презентували унікальну страву з Тетерівської громади 1 311641489 436147015330848 4621332911263440785 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/311641489_436147015330848_4621332911263440785_n-768x1024.jpg)
![У Житомирі презентували унікальну страву з Тетерівської громади 2 312135149 436146948664188 5455391686707903299 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/312135149_436146948664188_5455391686707903299_n-1024x768.jpg)
![У Житомирі презентували унікальну страву з Тетерівської громади 3 311575060 436146838664199 6194808540113954797 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/311575060_436146838664199_6194808540113954797_n-1024x576.jpg)
![У Житомирі презентували унікальну страву з Тетерівської громади 4 311677197 436147058664177 6208874204693991053 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/311677197_436147058664177_6208874204693991053_n-1024x576.jpg)