“Життя триває, але не до гулянь, сміху і музики зараз це точно!..”

59599777 1827671587333120 7608615035371257856 n

Горілка ллється рікою, а в країні ж триває війна!..

Останнім часом на території Малинської громади (і це у військовий час!) почастішали випадки відкритих гулянь наших земляків зі спиртним, що ллється надмірно через відзначення земляками та гостями громади різних свят, важливих подій у життті.

І це відбувається тоді, коли діти та волонтери збирають гроші нашим хлопцям на необхідні для ЗСУ прилади, речі, одяг, медикаменти. А наші хоробрі захисники під дощем, палючим сонцем, в холодних окопах і автомобілях мусять нести службу, наближаючи нам усім довгоочікувану Перемогу!

І як прикро чути у відповідь на зауваження людей про такі гучні й веселі хмільні посиденьки слова на кшталт: “А вам що до того, хай гуляють, поки є можливість…”

То, може, хай би краще допомогли нашим хлопцям споруджувати оборонні рубежі, доставляти необхідні боєприпаси, продукти харчування тощо, аніж співати, кричати, святкувати? Користі там від них було б точно більше! Та й поліція має присікати таких гуляк і любителів оковитої. Адже в такий важкий час таке робити заборонено! Владі громади, вважаю, варто знову заборонити продаж спиртних напоїв, поки остаточно не завершиться війна! Бо виходить так: одні воюють, гинуть за свою рідну Батьківщину, отримують поранення, а інші веселяться, ніби в мирний час, та ще й безпідставно огризаються на цілком справедливі зауваження.

Невже совість вас не мучить? Задумайтесь, шановні, стосовно своєї поведінки, вона має бути адекватною, поміркованою та відповідати реаліям сьогодення, адже щодня в країні хоронять матері своїх синів-Героїв, в небі літають ворожі літаки та їздять танки…

Думайте! Звісно, життя ж триває, але не до гулянь, сміху і музики зараз це точно!..

Богдан Лісовський,

журналіст

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин