Житомирський район відвідали представники ООН

До Житомирського району з робочою поїздкою приїхали представники агентства ООН у справах біженців, повідомляють у Житомирській районній військовій адміністрації.

Головне завдання візиту – зробити технічну оцінку потреб внутрішньо переміщених осіб та оглянути будівлі, в яких будуть проживати ВПО. Адже основна мета держави та міжнародних партнерів повернути українців до нормального життя та забезпечити усі необхідні умови проживання.

Разом із представниками ООН Махелет Тамене та Сайфулахом Мехрабі побувала у громадах Житомирського району і заступник начальника Житомирської РВА Людмила Заворотнюк. Вони оглянули будівлі, в яких мають проживати вимушені переселенці.

Під час оглядин закладів представники ООН мали змогу поспілкуватись з керівництвом громад та місцевими жителями, які від щирого серця завжди подадуть руку допомоги всім, хто цього потребує.

Представники Житомирської РВА висловили вдячність закордонним партнерам, бо лише спільні зусилля, спрямовані на гуманітарні та житлові потреби, забезпечать комфортні умови проживання внутрішньо переміщеним особам в Україні.

11 1230x1536 1
19
20 1024x660 1
DSC 0547 1024x683 1
17

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин