Прозорий офіс у Житомирі відвідали Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова та представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Житомирській області Неля Ковалюк.
Як повідомляє Житомирська міська рада, гості оцінили доступність приміщень, перевірили роботу сервісів для людей з інвалідністю, рівень зручності та комфорту, ставлення до відвідувачів.
“Приємно, коли Житомиру ставлять найвищий бал! Дякуємо за оцінку та надані поради!“, – кажуть у міській раді.
Довідково:
1) На території Житомирської громади проживають 26 247 осіб з інвалідністю, з яких 1385 – діти.
2) Кількість осіб із інвалідністю з числа внутрішньо переміщених складає 374, з них дітей – 18.
![Житомирський прозорий офіс отримав найвищий бал 1 307308384 397143839257496 8429855830632756860 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/307308384_397143839257496_8429855830632756860_n-735x1024.jpg)
![Житомирський прозорий офіс отримав найвищий бал 2 308106474 397143485924198 1811107571949494944 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/308106474_397143485924198_1811107571949494944_n-674x1024.jpg)