ФК “Полісся” здобув важливу перемогу в 2 турі Першої ліги. З рахунком 1:2 житомиряни обіграли команду “Епіцентр” з міста Дунаївці Хмельницької області.
Про це повідомляють у Telegram-каналі команди.
22-й номер “Полісся” Василь Грицук на 47 хвилині забив пенальті. На 55-й хвилині гравець “Епіцентру” Тарас Пучковський зрівняв рахунок. І на 77 хвилині представник житомирян Богдан Кушніренко вирвав таку важливу перемогу.
![Житомирський ФК "Полісся" здобув важливу перемогу на Хмельниччині 1 e3ac0e76 d760 452e 8d8c 88f1564912d3 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/e3ac0e76-d760-452e-8d8c-88f1564912d3-1-1024x683.jpg)