Житомирські спортсмени побували на виїзному зборі з голболу

Вихованці Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю взяли участь у виїзному зборі з голболу серед спортсменів з порушеннями зору. Захід проходив у місті Біла Церква Київської області 11-13 серпня.

Про це повідомляє Житомирська ОВА з посиланням на джерело в спортивній школі.

Як зазначається, попередні підготовчі змагання у м. Житомирі були направленні на закріплення техніки та тактики змагальної діяльності спортсменів, адаптації різних функціональних систем організму до змагальних навантажень. При цьому підвищився рівень тренованості спортсменів та головне набуття змагального досвіду.

«Навчально-тренувальний збір у Білій Церкві у контрольних поєдинках між командами Київської, Житомирської та Донецької областей дозволив відшліфувати рівень підготовленості спортсменів, оцінити ступінь виправлення попередніх помилок та визначити рівень покращення розвитку рухових якостей та психологічної готовності до змагального навантаження. Результати контрольних змагань вихованців школи у складі двох команд із Житомирської області у спарингу з іншими командами дали можливість коригувати подальшу побудову процесу підготовки до всеукраїнських змагань», – повідомляють у спортивній школі.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин