Рятувальники Тарас Горбатюк, Василь Козій та Богдан Кухар долучилися разом з рідними до благодійного кросу “Поліська осінь”, що пройшов 1 жовтня у житомирському Гідропарку на підтримку ЗСУ.
Як повідомляє, Головне управління ДСНС України у Житомирській області, Василь Козій – пожежний-рятувальник 12 ДПРЧ – ще й посів 3-тє місце на дистанції у 5 км.
“Хлопці ще раз довели, що ДСНСники у відмінній фізичній формі та закликають житомирян до активного дозвілля і здорового способу життя. Нас, сильних духом і тілом, нікому і ніколи не здолати!!!” – йдеться в повідомленні.
![Житомирські рятувальники долучилися до благодійного кросу 1 306847857 427443696186430 6482085992539459332 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/306847857_427443696186430_6482085992539459332_n-768x1024.jpg)
![Житомирські рятувальники долучилися до благодійного кросу 2 308822018 427443632853103 2904906334764453120 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/308822018_427443632853103_2904906334764453120_n-768x1024.jpg)
![Житомирські рятувальники долучилися до благодійного кросу 3 306287343 427443422853124 6878571113679446655 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/306287343_427443422853124_6878571113679446655_n-1024x1024.jpg)