Команда “А.ТОМ – Рятівник” переможно зіграла свій матч другого туру Чемпіонату Житомирської області (Елітний дивізіон) з футзалу. У двобої з командою Житомирського військового інституту ім. Корольова рятівники вибороли перемогу з рахунком 3:1.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області.
“Є дебютна перемога в еліті! Рятівник перемагає суперника та набирає перші залікові бали за звитягу в 2 турі Чемпіонату”, – йдеться в повідомленні.
![Житомирські "рятівники" вибороли дебютну перемогу в футзалі 1 photo1667132682](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/photo1667132682-1024x577.jpeg)
![Житомирські "рятівники" вибороли дебютну перемогу в футзалі 2 photo1667132682 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/photo1667132682-1-1024x377.jpeg)