Житомирські патрульні виявили у громадян, ймовірно, наркотичні речовини

Напередодні, близько опівночі, на проспекті Миру в Житомирі інспектори звернули увагу на чоловіка, який мав підозрілий вигляд. Охоронці порядку зупинили громадянина та, згідно зі ст. 34 Закону України “Про Національну поліцію”, провели поверхневу перевірку.

Поліцейські виявили у 26-річного житомирянина паперовий згорток з невідомою речовиною, схожою на наркотичну.

Інший випадок, мав місце вчора, близько, 17-ї години на вулиці Князів Острозьких. Невідомі, побачивши патрульних, змінили напрямок руху та прискорилися. Інспектори роти тактико-оперативного реагування зупинили чоловіків. Під час поверхневої перевірки ТОРівці виявили у житомирян речовини, ймовірно, наркотичного походження.

Нещодавно на вулиці Великій Бердичівській поліцейські звернули увагу на підозрілого чоловіка та зупинили його. Спілкуючись з патрульними громадянин помітно нервував. На запитання, чи має заборонені речі, чітко відповісти не міг. Під час поверхневої перевірки охоронці порядку виявили у 30-річного місцевого жителя шприц з прозорою речовиною, ймовірно, наркотичного походження.

На вулиці Івана Гонти в 36-річного чоловіка патрульні виявили пігулку невідомого походження.

На автодорогах області патрульні також виявляли у громадян невідомі речовини, ймовірно, наркотичного походження.

У всіх випадках на місця подій, для подальшого з’ясування обставин та вилучення речовин, виїжджали слідчо-оперативні групи.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин