Житомирські діти з порушеннями зору отримають якісніше лікування

Діти із аномаліями зору зможуть отримати якісніше лікування у дитячій лікарні завдяки новим офтальмологічним апаратам. Обладнання придбане Фондом громади Житомира за рахунок грантових коштів від Національної мережі розвитку локальної філантропії у рамках проєкту MedAid.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Представники Фонду передали лінзи сферичні для корекції далекозорості, міопії у короткозорості, астигматичні — для корекції міопічного і далекозорого астигматизму, а також призматичні — для діагностики і лікування при косоокості у дітей, такі офтальмологічні набори передали представники Фонду громади Житомира.

«Найважливіше у цьому обладнанні — набір офтальмологічних лінз для діагностики та підбору окулярів. У нас спостерігається близько 3500 діток з аномаліями зору, частина з них потребують окулярів. Діти ростуть і окуляри міняються, тому це дуже вадливо для нашої роботи. Із такими наборами якість підбору окулярів і якість лікування покращиться і ми зможемо обслуговувати більшу кількість діток», — каже Раїса Левченко, завідувачка офтальмологічного відділення КП «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека».

Окрім того, кабінет охорони зору отримав бівізіотренер, апарат «Струмочок» для тренування акомодації та кольорові окуляри для лікування.

«Такі апарати використовуються для лікування короткозорості, далекозорості, косини, астигматизму. Дуже багато діагнозів, при яких апаратне лікування дає прекрасні результати. Для роботи нашого кабінету таке обладнання незамінне», — наголосила Тетяна Парфенюк, лікар-офтальмолог КП «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека».

«На жаль, кількість дітей на офтальмологічні захворювання щороку зростає, тому дуже важливо, що це цільова допомога — лікарі отримали те обладнання, яке обрали. Саме головне — лікування із цими апаратами проводяться амбулаторно, без хірургічного втручання», — говорить Марія Місюрова, заступниця міського голови.

«Перед тим, як подавати проєкт на грант, ми визначились із допомогою саме дитячій лікарні. Лікарі визначились із тим, що необхідно. Ми одразу знали, що придбаємо за ці кошти», — резюмувала Жанна Соловйова, Голова правління Фонду громади Житомира.

img1675857562 0
img1675857512

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин