Напередодні патрульні та представники благодійного фонду завітали до Житомирської спеціальної школи №2. Справжній святий Миколай із помічниками приїхав до вихованців з подарунками та розвагами.
Про це повідомляє Патрульна поліція Житомирської області.
Кінологи розважали діток виступом песиків, де малеча могла відчути себе у ролі дресувальника, представники благодійного фонду дарували смаколики і подарунки.
Патрульні поліцейські наголосили дітям на важливості використання світловідбивних елементів на одязі у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості, а також подарували жилети зі світловідбивачами, браслети і флікери, щоб діти могли позначити себе на дорозі.
Щаслива малеча пообіцяла поліцейським дотримуватись усіх їхніх настанов та правил дорожнього руху.
![Житомирські діти відчули себе у ролі дресувальників 1 321490112 556261799684663 8090873826301468680 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/321490112_556261799684663_8090873826301468680_n-1024x1024.jpg)
![Житомирські діти відчули себе у ролі дресувальників 2 321492997 872370523965619 5473149062004139778 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/321492997_872370523965619_5473149062004139778_n-1024x1024.jpg)