У Житомирі підопічні служби (управління) у справах дітей відвідали майстерклас із виготовлення суші-рулетів.
Про це повідомляють на сторінці Житомирської міської ради.
Сушист Денис Карпельов з особливим теплом зустрів гостей, адже сам виріс у дитячому будинку сімейного типу. До справи із виготовлення ролів хлопчину долучив брат, а тепер він сам має можливість дарувати знання іншим дітям. Денис розповідав про походження страви, кожному допомагав у виготовлені. Найочікуванішим моментом, звісно, стало куштування ролів. Святковий стіл із власноруч зроблених сетів приємно дивував юних кухарів різноманіттям смаків.
Вважається, що суші — це традиційна японська страва, але коріннями вона сягає Південно-Східної Азії, де вони з’явилися більше двох тисяч років тому в долині річки Меконг. У 2009 році відзначили Перший Міжнародний день суші.
![Житомирські діти вчилися готувати суші 1 photo1672311753](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/photo1672311753-1024x682.jpeg)
![Житомирські діти вчилися готувати суші 2 322589833 1125396004839440 6748368846865455729 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/322589833_1125396004839440_6748368846865455729_n-1024x683.jpg)
![Житомирські діти вчилися готувати суші 3 322526830 690513695887268 8322556909678134576 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/322526830_690513695887268_8322556909678134576_n-1024x612.jpg)
![Житомирські діти вчилися готувати суші 4 322496946 905924177427170 5669921131204011355 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/322496946_905924177427170_5669921131204011355_n-1024x768.jpg)