Як ми повідомляли, «поліські вовки» зіграли свій перший домашній матч 3-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2022/2023. Житомиряни приймали ФСК «Маріуполь». На початку матчу Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вручив гравцю ФК «Полісся» Василю Грицуку футболку із написом “Перша ліга 200 матчів”. Саме стільки матчів футболіст провів у Першій лізі.
Про це повідомляє Житомирська міська рада.
Першим голом у ворота противника на 6 хвилині першого тайму з пенальті відначився саме Василь Грицук. У складі ФК «Полісся» другий гол забив Пилип Будківський
На 38-й хвилині ФСК «Маріуполь» скоротив відставання у матчі, голом відзначився Іван Мамросенко.
На початку другого тайму ФСК «Маріуполь» зрівняв рахунок до 2:2, поціливши у ворота житомирян. Голом відзначився Ігор Биковський. Але «Полісся» знову вирвалося уперед на 67-й хвилині. Третій гол Азовцям забив Богдан Кушніренко.
А от останній четвертий гол подарував вболівальникам знову Пилип Будківський.
Результат гри — 4:2!
«Гра була запеклою! Вовки та Азовці не давали жодної хвилини передиху одні одним! Ні дощ, ні сильний суперник не змогли зупинити гравців «Полісся», — поділився емоціями Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
ФОТО: Житомирська міська рада
![Житомирське "Полісся" не зупинили ні дощ, ні сильний суперник 1 304742559 387974680174412 5642624114412327872 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/304742559_387974680174412_5642624114412327872_n-1024x819.jpg)
![Житомирське "Полісся" не зупинили ні дощ, ні сильний суперник 2 305313543 387974920174388 7890718812404963035 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/305313543_387974920174388_7890718812404963035_n-819x1024.jpg)
![Житомирське "Полісся" не зупинили ні дощ, ні сильний суперник 3 305320914 387974576841089 3056301875996562663 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/305320914_387974576841089_3056301875996562663_n-1024x819.jpg)
![Житомирське "Полісся" не зупинили ні дощ, ні сильний суперник 4 305409065 387974893507724 8454638155514840742 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/305409065_387974893507724_8454638155514840742_n-819x1024.jpg)