Житомирська філармонія запрошує на концерти ювілейного сезону

Житомирська філармонія відкрила 85-й ювілейний концертний сезон. Артисти запрошують розділити цей святковий рік разом з ними.

“Нам – 85! Як і більшість архітектурних пам’яток, філармонія має свою непросту, але дуже цікаву історію. Стіни найстарішого музичного закладу України пам’ятають виступи драматичних труп, гру відомих українських артистів, режисерів, чиї постановки відбувалися з нечуваним успіхом. Михайло Старицький, Михайло Кропивницький, Микола Садовський, Марія Заньковецька, Іван Карпенко-Карий– це ті діячі мистецтва, слава яких дійшла до наших днів”,- розповідають у філармонії її історію.

Сьогодні Житомирська обласна філармонія – це потужний колектив відомих за межами України артистів, котрі своєю творчістю прославляють Поліський край. Фестивалі, конкурси, постійне оновлення та збагачення репертуару, інтерактивні вистави для дітей, відомі в Україні онлайн – проєкти, – все це робить філармонію однією з кращих музичних закладів України.

Колектив від початку повномасштабного вторгнення постійно проводить численні концерти на підтримку українських військових та доброчинні музичні заходи для підняття морального духу переселенців. Колектив об’єднався заради спільної мети – наближення Перемоги.

Відкривав новий концертний сезон – Національний ансамбль солістів “Київська камерата”.

Філармонія запрошує любителів музики на головні концертні дійства, що відбудуться в жовтні.

14 жовтня запрошують на ювілейний концерт, присвячений 65-річчю від дня створення Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім. Івана Сльоти. Нова концертна програма шанованого колективу під керівництвом Євгена Пихтіна – «Покрова Мати-Україна» не залишить байдужим жодного глядача, обіцяють організатори. Тому, що українська пісня: весела та сумна, ніжна й граціозна має здатність полонити людські серця.

А 21 жовтня відбудеться концерт всесвітньовідомої хорової капели «Орея». В репертуарі колективу – нові композиції, що народилися під час воєнного стану.

FB IMG 1664704195396
FB IMG 1664704197852

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин