Житомирщина відновлюється після чергового терористичного удару

avatar 1621940383

Житомирщина поступово відновлюється після чергового терористичного удару росіян по енергетичній інфраструктурі.

Про це сказав начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Пряма мова очільника Житомирщини:

“Одразу після ракетної атаки, енергетики почали перепідключати споживачів на резервні джерела живлення. Лікарні, як і належить, перейшли на встановлені в них генератори, які дозволяють дочекатися поновлення централізованої подачі електроенергії.

Пожежа, викликана ракетним ударом, була ліквідована рятувальниками протягом 3 годин. На щастя, жертв внаслідок удару не було. Через обстріл, травмовано 2 осіб, один з них потребував госпіталізації.

З понад 150 тисяч абонентів, які залишилися без світла зранку, вдалося під’єднати вже понад половину споживачів. Наразі ремонтні роботи тривають. Впевнений, що нам вдасться відновити енерго- та водопостачання найближчим часом. Але слід пам’ятати про необхідність розумного споживання електрики у години пік. Особливо з 17 до 23-ї.

Це дозволить не перевантажувати обладнання, яке залишилось в роботі. Таким чином ви допоможете зберегти світло у себе вдома, а також в інших областях. Саме так, допомагаючи один одному, ми зруйнуємо плани ворога, який хоче занурити нас у темне середньовіччя, де перебуває сам.

Отже, на декілька годин нам потрібно утриматись від використання обігрівачів, бойлерів, пральних та посудомийних машин, частково обмежити вуличне освітлення, включно з вітринами та вивісками.

Дякуємо нашим рятувальникам та ремонтникам. Віримо в ЗСУ та нашу Перемогу!

Фото: bilopillia.city

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин