Житомиряни почали зносити матеріали для виготовлення окопних свічок. Для збору необхідних матеріалів біля Пункту Незламності «кінотеатр «Жовтень» вже встановлено 4 контейнери для збору бляшанок, гаптокартон приносять у сам Пункт. Така ж локація розташована на майдані Польовому, біля Центру надання адміністративних послуг.
Матеріалів для виготовлення таких свічок потрібно небагато: чисті бляшанки (краще якомога нижчі), гаптокартон і віск (парафін).
«Окопні свічки виготовлятимуть на комунальних підприємствах, я впевнений, що залучені будуть усі, адже ми працюємо заради наближення Перемоги. Акція триватиме доти, доки буде необхідність у окопних свічках», — каже Андрій Гуменюк, начальник управління житлового господарства міської ради.
Свічки можуть освітити та обігріти невелике приміщення, розігріти воду, їжу і навіть підсушити одяг. Вони не бояться ані вітру, ані вологи. До того ж, маленька свічка може горіти близько трьох годин.
![Житомиряни почали зносити матеріали для виготовлення окопних свічок 1 photo1673950230 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/photo1673950230-1.jpeg)
![Житомиряни почали зносити матеріали для виготовлення окопних свічок 2 photo1673950230 2](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/photo1673950230-2-1024x683.jpeg)