Житомиряни об’єднують українців за кордоном

Для об’єднання і підтримки громадян України, які вимушені були залишити Батьківщину і шукати кращої долі в інших країнах, створили проект “Справжні Українці за кордоном”.

Про це повідомляють на сторінці Благодійного фонду “Справжні Українці”, який створений в Житомирі і допомагає військовим з усієї України.

Ми вважаємо, що в єднанні наша справжня сила. Коли починаєш розділяти добро і радість з кимось, вони навпаки примножуються! Тому залучайтеся до проекту, відчувайте справжню підтримку земляків і самі даруйте її усім нашим, хто опинився на чужій землі. Головна ідея – це створити платформу для спілкування між українцями, які знаходяться за кордоном“, – йдеться в повідомленні.

Долучитися на даному етапі дуже просто, достатньо заповнити анкету: https://cutt.ly/0XSpjhR

Коли через напад окупантів покидаєш домівку, країну, звичне життя і все, що миле серцю, відчуття невизначеності і розпачу пригнічує, лишає сил. Тому важливо в такі моменти відчути підтримку, віднайти надію“, – наголошують автори проекту.

Як ми повідомляли, сьогодні з 12.00 до 18.00 у дворику Навколо-культурного простору в Житомирі БФ “Справжні Українці” проведе благодійний ярмарок на підтримку внутрішньо переміщених осіб. На ярмарку можна буде вибрати жіночий та дитячий одяг та взуття. Також волонтери будуть проводити майстер-класи для дітей. Вхід на ярмарок по довідці ВПО.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин