Житомиряни та жителі області мають нагоду спробувати свої сили у створенні символу лікарні Охматдит.
Відповідний конкурс оголосив директор Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» Володимир Жовнір, написавши про це на своїй сторінці в соцмережі.
“Нашу лікарню часто називають Центром надання чудес! Це і не дивно, бо тут працюють справжні чарівники, які творять дива та рятують маленьких пацієнтів. Тепер нашій чарівній лікарні необхідний символ, який символізуватиме добро та піклування. Це може бути казковий герой, чарівний персонаж, будь-яка тваринка. Логотип в нас лишається незмінним, а додатковий символ стане прикрасою лікарні та розрадою для маленьких пацієнтів. Також символ перетвориться на справжню іграшку для маленьких пацієнтів”, – розповів Володимир Жовнір.
Як долучитися до конкурсу:
Придумайте символ Охматдиту: це може бути тварина, казковий персонаж або якась істота. Повна воля фантазії!
Ідеї та ескізи надсилайте на пошту: press.ohmatdyt@gmail.com.
Роботи можна надсилати до 20 жовтня.
Переможця оголосять на офіційних сторінках НДСЛ «Охматдит» у соцмережах.
Фото: Володимир Жовнір | Facebook
![Житомиряни можуть створити символ для Охматдит 1 299228433 10221487761803328 9153810723984178476 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/299228433_10221487761803328_9153810723984178476_n-1024x768.jpg)
![Житомиряни можуть створити символ для Охматдит 2 153521749 10218815613521291 6440788510315709101 n 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/153521749_10218815613521291_6440788510315709101_n-1.jpg)