Житомирянка представила Україну на великому концерті в Польщі

Співачка, ведуча, організатор заходів житомирянка Тетяна Білеуш взяла участь у великому концерті в Польщі, де презентувала власну пісню у супроводі оркестру.

Про це розповіла Тетяна на своїй сторінці у Facebook.

Найпрекрасніше, що сталося зі мною за останній період часу – це участь у величезному концерті, який організувала Fundacja “Pomoc Polakom na Wschodzie” спільно з Hubert Kowalski і його великою командою професіоналів. Сказати, що я вражена – нічого не сказати. Це було неймовірне дійство, де зібралися найталановитіші музиканти Польщі. І я не знаю, чим я заслужила у Бога таку ласку, але якимось чудом я там також опинилася та ще й зі своєю власною піснею, у супроводі оркестру. Дякую Богу і тим людям, котрі доклали стільки зусиль і терпеливості, аби цей концерт пройшов на такому рівні! Щаслива, що пізнала кожного”! – написала Тетяна.

Її колега Юліана Хаварівська також написала враження від концерту: “Дякую за чудову зі смаком підібрану програму. Дякую за неймовірне тепле відношення, гумор, простоту у спілкуванні та роботі. Вдячна за легкість та позитив, з яким Ви приходите і який неодмінно передається“.

Тетяна та Юліана подякували організаторам за запрошення та честь виступати як представники України у такому великому проекті на сцені Національної опери Польщі.

FB IMG 1664461490708
FB IMG 1664453138219

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин