Ярослава Мазур із Житомирщини здобула бронзову нагороду з пауерліфтингу у ваговій категорії до 55 кг на міжнародних змаганнях серед ветеранів війни, які отримали інвалідність та поранення під час виконання військового обов’язку.
Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.
Земляки вітають Ярославу та її особистого тренера Ірину Данилюк.
Вперше Ігри воїнів були проведені у 2010 році, участь у них беруть військовослужбовці та ветерани військової служби США і країн-партнерів. Цьогоріч Ігри воїнів проходять у спортивному комплексі ESPN Wide World of Sports на курорті Walt Disney поблизу Орландо, штат Флорида, з 16 по 29 серпня 2022 року.
Учасники Ігор воїнів змагаються в адаптивних спортивних змаганнях, таких як баскетбол на інвалідних візках, їзда на велосипеді, веслування в приміщенні та регбі на інвалідних візках тощо. Участь в Іграх воїнів є кульмінацією участі в адаптивній спортивній програмі та демонструє неймовірний потенціал поранених воїнів у спортивних змаганнях.
![Житомирянка перемогла на міжнародних змаганнях серед ветеранів війни 1 301575098 628690482013838 7343134615910491397 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/301575098_628690482013838_7343134615910491397_n.jpg)
![Житомирянка перемогла на міжнародних змаганнях серед ветеранів війни 2 301599703 628690515347168 119822017252951858 n 1024x576 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/301599703_628690515347168_119822017252951858_n-1024x576-1.jpg)